בתחילת החיים? רוצים להתחיל את הכלכלה הביתית שלכם על רגל ימין? 3 הצעדים שיתנו לכם חיים רגועים יותר מבחינה כלכלית!

זוג צעיר בתחילת דרכו זה תמיד זמן טוב לחלומות. בודאי חלק נכבד מהחלומות שלכם תופס הנושא הכלכלי. מי לא רוצה לחיות טוב. להרוויח הרבה, ושהמצב הכלכלי בבית תמיד יהיה יציב. למצב הכלכלי בבית יהיה השפעה רבה על כל החיים שלכם. חבל להשאיר חלומות מחוץ למציאות. הצטרפו אלינו ויישמו את 3 הצעדים שישפיעו על העתיד הכלכלי שלכם.

יציבות כלכלית

צעד ראשון - תחסכו כמה שיותר

כפי הנראה שניכם עובדים וכנראה שאתם מרוויחים טוב. אתם צריכים להפנים, נגמר עידן הבזבוזים. אתם כבר לא רווקים וזה הזמן להתחיל לחיות את העתיד. ככל הנראה אתם לא באמת זקוקים לכל הכסף שאתם מכניסים. אין עניין לגמור אותו על שטויות. פשוט תחסכו. ההמלצה לזוג צעיר היא לחסוך 20% מההכנסות שלהם. אתם בזמן שעדיין אפשר לחסוך אין מידי הרבה הוצאות וזה בדיוק הזמן לפני שתבוא המשכנתא וההוצאות של הילדים. אם הכסף שתחסכו תוכלו לעשות הרבה דברים שיביאו למצב כלכלי משופר יותר בעתיד. הכסף יכול לשמש כהון עצמי לרכישת דירה כמובן, בסיס להשקעה מניבה וכו'. 

צעד שני, אל תשכיבו כסף בבנק, תשקיעו אותו!

אם יצטבר לכם כבר סכום יפה תשקיעו אותו ותגדילו את ההון שלכם. גם אם אין לכם עדיין כסף להשקעה ברגע שתחסכו 20% מההכנסות שלכם מהר מאוד תגלו שיש לכם מה להשקיע. 

ההמלצה שלנו היא לחפש מקום טוב ובטוח להשקיע בו את הכסף שלכם. כדאי שתתייעצו עם מומחים שמבינים בתחום שיוכלו לייעץ לכם איך להגדיל את ההון שלכם בצורה הכי חכמה כמו המומחים של המדריך למשקיע המתחיל שהם מומחים ויוכלו לייעץ לכם.  זה לא משנה כל כך העיקרון הוא שתשקיעו את הכסף ותגדילו אותו. הערך של כסף ששוכב בבנק יכול לרדת בעקבות אינפלציה אך כסף שמושקע בדרך כלל גודל ושומר על הערך שלו אם ההשקעה מספיק בטוחה כמובן.

השקיעו בפנסיה שלכם!

אם אתם רוצים להיות רגועים שתוכלו לחיות טוב גם לעת זקנה זה הזמן להשקיע. תבדקו איזו קרן פנסיה יש לכם ושאתם מפיקים את מירב הרווחים. למדו היטב את הנושא ובדקו את נושא הביטוחים בפנסיה שלכם, התשלומים החודשיים, דמי ניהול ואחוז התשואה. אל תוותרו. עמדו על כך שהפנסיה שלכם תהיה איכותית ומספיק גבוהה כדי לכלכל אתכם לעת זקנה. הנושא של דמי הניהול כמו תשלומי הביטוח גם הוא חשוב מאוד כי יש הרבה תחרות בשוק ואת יכולים להוזיל עלויות.

רוצים ליווי V.I.P לחיים מאושרים?

הנושא הכלכלי משפיע על החיים ועל הזוגיות שלכם הרבה יותר ממה שאתם חושבים. להשקיע בהתנהלות כלכלית זה להשקיע באיכות החיים שלכם ובאושר ובסיפוק שלכם בחיים.

פנו עכשיו למומחים שלנו והצטרפו לעשרות לקוחות מאושרים שבחרו להצטרף למשפחה שלנו!

הקליקו כאן לקביעת פגישת היכרות!