מעוניינים להגדיל הכנסות? הקלדה בשיטה עיוורת מהבית תיתן לכם את המענה!

אחת הדרכים היותר מוצלחות להגדיל הכנסות זו עבודה נוספת מהבית. מתן שירותים של הקלדה בשיטה עיוורת זו אחת העבודות היותר קלאסיות להכנסה צדדית. העבודה הזאת לא דורשת ידע או כישורים מיוחדים וגם לא יכולות מוטוריות. פשוט מאוד ללמוד את השיטה ולהרוויח בגדול. 

הקלדה_בשיטה_עיוורת

למי אפשר לתת שירותי הקלדה?

את שירותי ההקלדה שלכם תוכלו לתת לאנשים פרטיים כמו מורים. וכן להוצאות ספרים שונות. פעמים רבים יש חומרים שצריך לערוך אותם אך הם מגיעים סגורים בקובץ שמחייב הקלדה חוזרת. המקרים הללו הם שכיחים ויש ביקוש לקלדנים בשוק. עבודת הקלדה היא עבודה שקטה ונוחה ומרוויחים עליה די יפה. יש פחות מודעות בציבור על האפשרות הזו ולכן אין הרבה אנשים שעובדים בזה.

מה צריך בשביל לעבוד בהקלדה וללמוד שיטה עיוורת?

בשביל להיות קלדנים אתם צריכים בסך הכל מחשב ושליטה בשיטה עיוורת ולקוחות. כדי ללמוד את השיטה העיוורת אתם צריכים להיכנס לגוגל ולחפש את התוכנה. אומנם זה לוקח קצת זמן עד שיודעים היטב את השיטה וצריך להתאזר בהרבה סבלנות ואורך רוח אך התוצאה לבסוף היא משתלמת. כמובן שאתם יכולים כבר להתחיל לתת את השירותים שלכם להקלדה אפשר הרי להקליד גם לא בשיטה עיוורת אך זה יקח לכם הרבה יותר הרבה זמן. משך הזמן של לימוד שיטה עיוורת הוא בין שבוע לשבועיים. אם אתם תשבו שעות זה יקח אפילו פחות. אך רגע לא כזה מהר. לאחר שתגמרו ללמוד את השיטה זה אומר שהאצבעות שלכם מכירות את המקלדת אך ההקלדה המהירה באה עם הזמן. לאחר חודש של הקלדה בשיטה עיוורת תגיעו כבר לקצב משביע רצון אך כל הזמן אפשר עוד להשתכלל ולהגביר מהירות. תקופת המעבר שבין הקלדה רגילה לבין הקלדה בשיטה העיוורת. היא תקופה שתדרוש ממכם הרבה אורך רוח. לימוד של שיטה עיוורת זה כמו לימוד של שפה חדשה ולהתחיל להשתמש בה זה פשוט לשבור את השיניים. אך תוך תקופה גם המוח וגם האצבעות מתחילות לרוץ על המקלדת מה שיגביר את התפוקה שלכם.

כמה מרוויחים על עבודת הקלדה?

לרוב המחיר המקובל בשוק הוא 45 ש"ח על כל 10,000 תווים שאתם מקלידים. ככל שתקלידו יותר מהר כך תרוויחו יותר. קחו בחשבון שבתחילה לא תרוויח כזה הרבה אך בהמשך מדובר במשכורת של ממש. יש לא מעט קלדנים היום שמרוויחים היום יותר מ 100 ש"ח לשעה. והפלוס בזה הוא שאין גבול למהירות הקלדה שתמיד יכולה להשתכלל. 

ככל שיעבור הזמן כך מהירות ההקלדה שלכם תעלה כי הדבר היחיד שעשוי לשפר אותה זה פשוט מיומנות. כל מי שעובד תקופה בקלדנות מגיע בסוף למצב של הקלדה במהירות הדיבור. והרווחים גבוהים במיוחד.

בעבודה של כמה שעות בודדות ביום בהקלדה תוכלו להגיע לבסוף לתוספת הכנסה של כמה אלפים בחודש. והפלוס הוא שהזמן גמיש בידיים שלכם.

רוצים רעיונות נוספים להכנסה?

צרו קשר עם המומחים שלנו שילוו אתכם ויביאו לשיפור וקידום המצב הכלכלי שלכם בבית.

לקביעת פגישת ייעוץ חינם, הקליקו כאן!