יש לכם כסף ששוכב בבנק - איך תמנפו אותו?

אם גם אתם מאלו שמרוויחים טוב, מתנהלים נכון או לא, אבל המשותף הוא שנשאר לכם בסוף חודש עודף ומצטבר לכם סכומים בבנק. גם אם זה נראה לכם מאוד נחמד, כדאי שתדעו שזה באמת נחמד שנשאר כסף רק חבל מאוד שהוא שוכב בבנק. כל סכום כסף אפשר להצמיח ובבנק לא קורה לכסף כלום. כדאי מאוד לעשות משהו עם הכסף הזה, למנף אותו ולהגדיל הון. 

חוץ מהעניין שאתם פשוט יכולים להרוויח משכורות מהכסף שלכם חבל לא לשמור אותו. בבנק תמיד הכסף יכול איך שהוא להעלם מספיק שחגגתם אירוע וכבר כל הסכום הגדול שהיה בבנק התאדה. אתם צריכים להבין שכסף לא בשימוש יכול להיות כמו עוד כוח עבודה בבית ולהכניס לכם משכורת של ממש. לכן הצטרפו איתנו לפוסט הנוכחי ונדבר על השקעות…

השקעה_כספית

איפה כדאי להשקיע את הכסף?

יש היום אופציות מגוונות. חברות השקעה צצות היום כמו פטריות אחר הגשם. קיימים כמובן גם שוק ההון ונדל"ן השאלה במה כדאי להשקיע. השאלה הזו היא שאלה במקומה וננסה לענות עליה. 

השקעה בנדל"ן

האמת שנדל"ן זו ההשקעה המועדפת. אבל בשביל להשקיע בנדל"ן צריכים סכומי כסף גדולים במיוחד. אם יש לכם כסף קנו דירה להשקעה ואם הכסף שתרוויחו כל חודש תוכלו לקנות עוד דירות. אם אין לכם סכומים גדולים או שסתם אין לכם כוח להתעסק עם מבנים אפורים, תוכלו להתעסק עם חברת השקעות שעוסקת בנדל"ן. השקעה בנדל"ן היא לרוב מאוד בטוחה ולכן היא מומלצת. חפשו חברת השקעות שמתעסקת בנדל"ן, בקשו המלצות ועמדו היטב על קנקנה. יש היום לא מעט חברות של שרלטנים שעלולים להפיל אתכם או לחלופין להיעלם עם הכסף שלכם. עבדו רק עם חברת השקעות אמינה!

שוק ההון

האפיק השני המקובל היום בשוק הוא שוק ההון. שוק ההון כולל סוגים ואופנים שונים של השקעות. יש את אגרות החוב, המניות, מסחר בבורסה, ביטקוין ומטבעות דיגטלים אחרים ועוד ועוד. אפשר לסחור בשוק ההון מהבית, אפשר לפנות לחברת השקעות. מה שאתם צריכים לשים לב שההשקעה מספיק יציבה ומתאימה לכם. בדרך כלל ההשקעות היציבות הן פחות אטרקטיביות ואילו ההשקעות המסוכנות יותר מניבות רווחים. אתם צריכים להחליט כמה אתם מוכנים להסתכן. במקרה הזה תוכלו להתפרע אם מתחשק לכם כמובן שצריך לשים גבול ולא צריך להתאבד בכוונה. אך הכסף קיים ולא תתמוטטו אם תפסידו אותו. אתם אלו שצריכים להחליט כמה אתם מוכנים להסתכן.

בנוגע לבחירה בין סחר פרטי לבין חברת השקעות יש צדדים לכאן ולכאן ובשתי האופנים צריך לדעת איך לעשות את זה ולהתייעץ עם מומחים.

פנו למומחים שלנו ואנו נמליץ לכם על אפיק השקעה שהכי יתאים לכם ולמצב הכלכלי שלכם!

לקביעת פגישה עם מומחים בתחום הקליקו כאן.